חברת אגוז השקיעה מאמצים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, תוך ישום מלא של התקנים החלים ע"פ חוק הגנת הפרטיות (מאגרי מידע). התקשורת בין האתר למערכות חיצוניות מתבצעת ע"י שימוש בטכנולוגיית SSL – 256bit השרתים שלנו נמצאים פיזית במקום המוגן מהצפות, שריפות, פריצות, ומסווגים כהגנות מסוג TIER4 (הקשיחה ביותר). מערכת אנטי-וירוס מעודכנת ורצה בצורה מתמדת. הגנה מולטי שכבתית על נתונים רגישים של המשתמש. אנו מבצעים גיבויים יומיים של מלוא המערכת וגיבויים שעתיים של שינויים מערכתיים. בנוסף, אנו מקפידים על ביצוע בדיקות תקופתיות של חברת אבטחת מידע חיצונית.

סיסמא אישית

הכניסה לחשבון האישי שלך היא באמצעות מערכת זיהוי הדורשת סיסמא שתידרש לבחור עם הכניסה הראשונה שלך לאתר. מתקבלות אך ורק סיסמאות המוגדרות "חזקות". הזדהות במערכת זו תבטיח את הפרטיות הדרושה. 

לתשומת ליבך- סיסמת הכניסה למערכת הינה אישית וסודית. אנו ממליצים שלא לרשום את סיסמתך האישית במקומות נגישים לאנשים אחרים. לעולם אין למסור את סיסמתך האישית לשום גורם. שמירה על הסיסמה הינה באחריותך. אגוז לא תהיה אחראית במקרה שיגרם לך נזק כלשהו כתוצאה משימוש לא מורשה בסיסמה. במידה ומתעורר חשד כלשהו בכל שלב בפעילותך במערכת יש להודיע מיד למוקד תמיכה ולפעול בהתאם להנחיות

אבטחת מידע