שאלות ותשובות

מהו תהליך החיתום?

במסגרת התהליך הזה אנו נבקש מכם להכניס פרטים אישיים ופיננסיים אשר ישמשו אותנו אך ורק לצורך הערכת הסיכון שלכם כלווים ועבור מלווה ספציפי.

 

מהי מטרת החיתום?

מטרת תהליך החיתום היא לאמוד את יכולת הלווה לעמוד בתנאי ההלוואה.

מדוע יש צורך בכל הנתונים שאתם מבקשים?

הנתונים שאנו מבקשים דומים לנתונים הנדרשים בכל בקשה למשכנתא ובהלוואות מבנקים בהם אין לך חשבון.

נתונים אלו הינם המינימום הנדרש על מנת לספק לנו את הפרופיל שלך כלווה.

 

יש לי שותפים בדירה - איזה סכום לשים בהלוואה המבוקשת?

במקרה של שותפים – על כל שותף להירשם בנפרד תחת אותה דירה. כסכום ההלוואה יש להכניס את המימון הכולל הנחוץ על דירה ולא רק את החלק היחסי (ההתייחסות ללווים היא ביחד ולחוד, כלומר כל אחד אחראי על כל ההלוואה).

 

 מה הנוהל במקרה של חשבונות בנק נפרדים של בני זוג או שותפים?

בתהליך החיתום אנחנו צריכים לקבל את התמונה המלאה של מצבו הפיננסי של הלווה, לכן אנו זקוקים לכל חשבונות הבנק המוחזקים ע"י בני הזוג או השותפים, כמו גם לווים נוספים.

 

מה לגבי לווים מועסקים שאינם שכירים (עצמאיים)?

על לווים עצמאיים להעלות דו"ח מע"מ + דו"ח רווח והפסד.

 

לווים נוספים (לווים תומכים שאינם בעלי דירה) – כיצד להירשם?

אם הנכם לווים נוספים להלוואה, בנוסף לרישום של בעלי הדירה עליכם להירשם כמו כל לווה רגיל – לרבות סימון הדירה המתאימה וההלוואה המבוקשת וכן להעלות מסמכים מלאים.

 

איך אני יכול להיות בטוח שהפרטים שלי נשארים חסויים?

אנו בחברת אגוז, מודעים לחשיבות הפרטיות של לקוחותינו ומשקיעים משאבים רבים על מנת לשמור עליה ועל סודיות הנתונים שנמסרו על ידכם. האתר שלנו פועל תחת סדרי אבטחה גבוהה תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ויישום מלא של התקנים החלים ע"פ חוק הגנת הפרטיות (מאגרי מידע). כמו כן, השימוש במידע הינו אך ורק למטרת בחינת ההלוואה ומיועד לשימוש הבלעדי של הגורם הממן. הנתונים נשמרים במאגר מידע הכפוף למשרד המשפטים.

 

האם ניתן לשנות פרטים אחרי שסיימתי את מילוי הפרטים?

בהחלט, בתנאי שלא לחצת על הכפתור "שמור וסיימתי".

על מנת לשנות פרטים שהזנת או להעלות מסמך אחר מזה שהועלה קודם לכן, יש להיכנס בשנית עם הסיסמא שבחרת, להגיע לדף הרלוונטי ולבצע את השינוי המבוקש.

 

האם ניתן לשנות פרטים אחרי שלחצתי על "שמור וסיימתי"?

אין דרך לשנות דרך האתר, וזאת על מנת להניע את תהליך החיתום.

על מנת לשנות את הפרטים, יש לשלוח מייל Support@egoz-inv.com או ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 03-6540659 בשעות הפעילות.

 

האם אנחנו מקבלים את הלוואה מאגוז?

לא. את ההלוואה עצמה מעניק הגוף המוסדי לעמותה בה אתם חברים.

 

מתי יצרו איתי קשר מהרגע שסיימתי למלא את הפרטים?

לאחר מילוי הפרטים, אנו מבצעים בחינה של ההלוואה ולאחר סיום התהליך אנו יוצרים קשר עם מבקש ההלוואה ומעדכנים בהחלטה. לאחר האישור של כלל הלווים במתחם, תוזמנו לחתום על מסמכי ההלוואה.

 

ביצעתי הרשמה ראשונית, ואינני מצליח להתחבר למערכת - מה עליי לעשות?

לאחר ההרשמה הראשונית באתר, ישלח מייל ו-SMS  אימות לכתובת המייל ומספר הטלפון הנייד שאותם ציינת בהרשמה (במידה וההרשמה הראשונית לא מאומתת, לא ניתן להתחבר למערכת), יש ללחוץ על הקישור במייל או ב-SMS. במידה ולא התקבל מייל אימות, מומלץ לבדוק את תיבת הספאם או ליצור עמנו קשר (בכתובת המייל Support@egoz-inv.com  או במספר הטלפון 03-6540659 בשעות הפעילות).

 

אינני מצליח להתחבר למערכת, למרות שהרשמתי אומתה. מה ניתן לעשות?

יש לבדוק כי תעודת הזהות והסיסמא שעימה אתה מנסה להתחבר זהה לתעודת הזהות והסיסמא שציינת בהרשמה הראשונית. בנוסף, ישנה אפשרות לאיפוס סיסמא: https://app.egoz-inv.com/#/password/reset.

 

מה אם אינני מעוניין במימון?

במידה והינך מתכוון להעמיד ממקורותיך העצמיים את כל הסכום הנדרש לפני תחילת הפרויקט אין צורך לעבור את תהליך החיתום. במידה והנך מתכוון להעמיד את הסכום הנדרש בשלבים, יש לעבור את התהליך ולקבל מסגרת אשראי, לאחר מכן תוכל לבחור האם לנצלה.

 

מה עליי לעשות במידה ולא קיבלתי זימון להתחלת התהליך?

במידה והנך חבר הקבוצה, יש להירשם בקישור הבא: https://app.egoz-inv.com/#/register

 

כיצד עליי להנפיק את המסמכים הנדרשים?

ניתן להיעזר בהדרכות שלנו בלינק הבא: https://app.egoz-inv.com/#/faq

כיצד ניתן לקבל מידע נוסף על תהליך המימון?

כל מידע נוסף על פרטי עסקת המימון, שווי הדירות או המימון הנחוץ – ניתן לקבל אצל מארגן הקבוצה או ועד העמותה

 

מי אנחנו?

 

אגוז הנפקות ופיננסים מנוהלת ע"י שי זהר (שותף מנהל) ונתי נתן (שותף) - בעלי ניסיון רב בגיוסי הון וחוב בהנפקות ציבוריות ופרטיות כאחד. אגוז מעורבת באופן תדיר בהנפקות רבות של חברות ציבוריות ומשרתת, בין השאר, מנפיקים שהם שחקנים מרכזיים במשק הישראלי.

אגוז מקדישה משאבים רבים לצורך מימון פרטי וציבורי בתחום הנדל"ן במיוחד, הן עבור חברות נדל"ן מניב והן עבור חברות יזמיות. בנוסף לכך, יצרה אגוז כלים מתקדמים וחדשניים אשר מאפשרים לגופי החיסכון ארוך הטווח (קופות גמל וקרנות פנסיה) לממן בניה באמצעות הלוואות פרטיות, בפרט בקבוצות רכישה, בהן עוסקת אגוז לצד השגת המימון גם בניהול השוטף של המימון לאורך תהליך הבניה.

אגוז מעמידה, באמצעות שותפיה, מערכת טכנולוגית מתקדמת וממוחשבת שמטרתה לענות על כל הצרכים של מימון פרויקטים תחת פיקוח נאמן חיצוני: משלב גיוס המימון, דרך הליך החיתום של חברי הקבוצה (במהירות וביעילות חסרות תקדים), ועד לשלב השוטף וניהול החזר החוב